Освітній проект «Відкривай Україну» 4 роки доводить всій країні, що молодь, є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну. Ми шукаємо ініціативних та сміливих школярів від Щастя до Хуста, від Броварів до Татарбунарів. Нам не важливо які у наших учасників оцінки у школі, скільки гуртків вони відвідують та як виглядають. Це все умовності, адже найцінніше - ідеї та здібності! Ми підтримуємо кожен задум, і навчаємо правильно планувати, креативити, створювати хайп та працювати так, аби всі учасники команди почували себе комфортно, а робота була у задоволення.

Шукаємо збірну 7-11 класів!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: У ВАШІЙ КОМАНДІ МАЄ БУТИ ПО 2 ЛЮДИНИ З 7го ПО 11ий КЛАС, А РЕЄСТРУВАТИСЯ НЕОБХІДНО ІНДИВІДУАЛЬНО КОЖНОМУ УЧАСНИКУ до 25 ЛИСТОПАДА 2018 року.

Хто може брати участь у проекті:
1. УЧАСНИКИ - учні шкіл з 7 по 11 клас: мінімальна кількість зареєстрованих школярів з однієї школи має бути 10 осіб - 2 учні з 7 класу, 2 учні з 8 класу, 2 учні з 9 класу, 2 учні з 10 класу, 2 учні з 11 класу*;
2. МЕНТОРИ – вчителі шкіл;
3. КОМАНДА - формується з 26.11.2018 після закінчення реєстрації.
*
якщо у школі немає необхідних класів для участі в проекті, ви можете запросити у вашу команду учнів з іншої школи. Якщо такої можливості немає - телефонуйте за номером 066 174 38 03 ми допоможемо сформувати вам команду.

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЕКТІ:
КРОК 1. до 25.11.2018 зареєструватися на платформі www.vidkruvai.com.ua/register У формі РЕЄСТРАЦІЯ, занести всі свої дані: прізвище, ім’я, по-батькові, назва, номер школи ЯКЩО ШКОЛИ НЕМАЄ В СПИСКУ, ТО ЇЇ НЕОБХІДНО ДОДАТИ САМОСТІЙНО. Для цього натисніть кнопку ДОДАТИ ШКОЛУ і введіть всі дані про школу.
Школярі у формі реєстрації позначають себе як учасники, вчителі як ментори.
КРОК 2. Подальша участь у проекті передбачена за алгоритмом навчальної програми проекту. Все відбувається он-лайн через платформу www.vidkruvai.com.ua. В особисті кабінети учасників направляються завдання індивідуального та командного характеру, виконання яких дозволяє переходити від одного етапу проекту до іншого. Також, навчальна програма супроводжується відеоматеріалами навчального та мотиваційного характеру.

Освітній проект «Відкривай Україну»
- проект, який доводить суспільству, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну. Для цього їм просто необхідна наша з вами підтримка.

Освітній проект Відкривай Україну
– це потужна ресурсна база, яка сприяє формуванню необхідних компетенцій сучасної молодої людини, розвиває життєстійкість молодих людей, формує навички критичного мислення, для вміння визначення проблем у своїх громадах та запропонувати інноваційні рішення для їх вирішення, а громадам отримати максимум переваг від пропозицій молоді.

Місія проекту:
формувати нову генерацію соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді!

Мета проекту:
створити умови для набуття практичного проектного досвіду; розширити обізнаність щодо налагодження ефективних комунікацій, командної роботи, розуміння суспільних потреб, бачення місцевого культурного розвитку та можливостей фінансового самозабезпечення; сформувати необхідні компетенції у молоді для створення можливостей до самореалізації у містах, районах, регіонах України.

Ціль проекту:
сприяти розвитку громадянського суспільства в регіонах через реалізацію молодіжних соціальних та культурних проектів.

Цільові групи:
учасники – учні шкіл з 7-11 клас, ментори команд - вчителі шкіл. Проектна діяльність направлена на всі регіони України та здійснюється з метою залучення молоді із різних куточків в тому числі молоді із числа ВПО та інших маргінальних груп з метою налагодження взаємодії та рівних можливостей для всіх категорій молодого покоління.

Структура проекту
Реєстрація – на сайті www.vidkruvai.com.ua реєструються всі потенційні учасники проекти: школярі загальноосвітніх шкіл 7-11 класу, вчителі, наставники.
Команду можуть створювати по 2 учні з кожного класу, загальна чисельність команди 10 осіб: 1 капітан + 9 командних гравців та ментор.

І ЕТАП
– командоутворюючий. Формування команди відбувається за інструкцією, завданнями та рекомендаціями тренерської групи проекту через навчальну онлайн лабораторію, що створена на платформі www.vidkruvai.com.ua.
Команду формує тільки капітан, тільки він може надіслати через онлайн платформу запрошення до інших учасників долучитися до команди. Запрошення надсилається на електронну пошту, що була вказана під час реєстрації. Після того як команда сформована, всі учасники переходять до процесу вибору ментора. Затверджений командою ментор, також отримує запрошення від каптана на електронну пошту, долучитися до роботи команди.
На цьому етапі команди аналізує проблематику школи, обирають найбільш актуальну проблему та вирішують її шляхом реалізації проекту на рівні школи.
II ЕТАП
- проектний - командна робота над розробкою презентаційного проекту за одним із двох напрямів: культурний та соціальний. Команди, які пройшли до ІІ етапу досліджують проблематику громади, села, міста, регіону, району шляхом проведенням соціального опитування та розробляють проект відповідно до виявленої суспільної значимої проблеми. Реалізація проекту відбувається за підказками розробленого проектного алгоритму.
ІІІ ЕТАП
– регіональний півфінал - визначення регіональних переможців. Регіональні півфінали проводяться в один день в усіх регіонах України одночасно; на конкурсній основі екпертне журі обирає один проект-переможець соціального або культурного концепту, який братиме участь у фіналі в м. Києві. До регіонального півфіналу можуть пройти не більше 20 команд з регіону: 10 команд з проектами соціально та 10 команд з проектами культурного концептів.
ІV ЕТАП
– фінал-Визначення переможців проекту Відкривай Україну. Переможці проекту отримують надзвичайну можливість відвідати країни Європи з метою розширення та поглиблення досвіду в соціальному та культурному проектному менеджменті.
Весь навчальний процес відбувається через геймофіковану онлайн платформу www.vidkruvai.com.ua і побудований на основі відолекцій, індивідуальних та командних завдань, тощо.

Щиро дякуємо за готовність підтримувати соціальні ініціативи підлітків та висвітлювати інформацію про покоління зимінотворців!