Шукайте нас також: Сторінка Фундації «З країни в Україну»

Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» - це потужне об'єднання громадських активістів, волонтерів і професіоналів, інноваторів і знавців своєї справи з усієї України, які хочуть бачити її цілісною, сучасною державою. Об’єднання почало свою роботу в 2014 році і зараз нараховує понад 500 учасників. Основними цінностями Фундації є: віра в Україну, експертність, інноваційність, партнерство.

Заручившись підтримкою численних партнерів, організація прагне сприяти системним змінам у наступних напрямках: освіта, культура, розвиток громад та медицина. Фундація прагне створити середовище, в якому могли б розвиватись найкращі якості сучасної людини. А об’єднуючись, міські активісти могли б мотивуватися до створення власних нових проектів, що покращують життя в українських містах.

Найвідоміші проекти:

  • Культурно-просвітницький фестиваль «З країни в Україну», що відбувся уже в понад 40 містах України протягом 3 років. Його метою є згуртування громад і зміцнення проукраїнських культурних позицій у регіонах України, зокрема на Сході.
  • Освітній проект «Відкривай Україну» - розроблений для дітей 7-11 класів з метою надання їм додаткових компетентностей для прояву активної громадянської позиції та реалізації суспільно-корисних проектів.
  • Відкривай Україну-2014. Пілотний проект відбувся в 2014-2016 рр. в Донецькій та Луганській областях. Він залучив 1 600 учнів, які набували знань у напрямках - музика, література, хореографія, образотворче мистецтво, кіно, мода, а також реалізовували власні проекти в своєму місті і цим самим його покращувати. Переможці – команда «Схід Сонця» з м. Сєвєродонецьк - здійснили поїздку Європою і відвідали ключові громадські організації, які співпрацюють з молоддю, та вже створюють нові проекти у своєму місті.
  • Освітнє лате - це ранкові тематичні зустрічі за кавою у затишних кав’ярнях Києва. Розмови про все, що повязане з середньою освітою і її реформою, те, що актуально для батьків, вчителів, дітей, міністерства. Мета: формувати для суспільства розуміння реформи середньої освіти; стати майданчиком для обговорення змісут реформу освіти серед стейкхолдерів.