Завантажити умови проекту

Завантажити нові умови проекту

«Відкривай Україну» - освітній проект для учнів 7-11 класів малих міст України.

Стань супергероєм - зміни своє місто!

Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть неохідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.

Проект розрахований на участь 1000-1200 команд з 284 міст. 18 000 учнів та 1200 вчителів.

Навчальний процес буде проходити на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали, надихаючі історії успіху та багато іншого.

В ігровій формі учасники працюватимуть над командоутворенням, практикуватимуть роботу з ідеями, комунікації, критичне мислення та проектний менеджмент.

Протягом гри діти здійснюють два проекти, які покликані змінити їх простір і середовище: на шкільному та міському рівнях.

Здоровий спосіб життя, Культура і Мистецтво, Медіа, Навколишнє середовище, Соціальний напрям і Урбаністика - у цих 6 сферах підлітки можуть реалізувати свої проекти.

Команда «Відкривай Україну» разом із сотнями волонтерів і організаціями-партнерами створює умови для навчання, практичного втілення та презентації проектів громаді, представникам бізнесу, місцевій владі та всім зацікавленим у розвитку молоді України!