Відкривай супергероїв - інтерв'ю з Оксаною Романович

22.08.2017
вітайте Оксану Ром

А ми продовжуємо знайомити вас з координаторами освітнього проекту «Відкривай Україну». Отож наступним вітайте Оксану Романович – міського координатора Кам’янця-Подільського.

Читати далі

Команди, які пройшли до фіналу проекту «Відкривай Україну».

7.07.2017
Дмитро Стецюк

Вітаємо наших супергероїв-переможців!

Читати далі

Історія успіху одного проекту

4.06.2017
Дмитро Стецюк

Сьогодні ми пропонуємо вам надихнутись ще однією історією успіху цікавого проекту. Знайомтесь - Дмитро Стецюк - керівник ГО «Відродження і Розвиток», громадський діяч та приватний підприємець.

Читати далі

Історія успіху одного проекту

03.05.2017
Історія успіху одного проекту

Сьогодні ми вам пропонуємо надихнутись історією успіху одного проекту. Знайомтесь - Ірина Ярко, віце-президент ГО «Небо без кордонів».

Читати далі

Анонс фестивалю інноваційної освіти «Відкривай Україну»

03.05.2017
Анонс фестивалю

3 червня 2017 року одночасно в 9-ти обласних центрах України, а саме: Львів, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Київ, Полтава, Харків, Краматорськ, Запоріжжя, відбудеться Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну».

Читати далі

Графік проведення 2 етапу проекту

31.03.2017

У це важко повірити організаторам, але у кінці березня ми відзначили півроку (цілих 6 місяців!) від дня старту реєстрації у проект “Відкривай Україну”. Сотні команд і тисячі підлітків присвячують час щотижня, а іноді - щодня, на не зовсім звичні завдання і виклики. А організатори щодня працюють над цим. Вітаємо всіх нас з цим маленьким піврічним ювілеєм!

Читати далі

Конкурс проектів для команд з Донецької і Луганської областей

31.03.2017

Громадська організація «Фонд розвитку громади» оголошує про прийом заявок на участь у другому турі програми малих грантів від Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для заохочення і підтримки громадської активності молоді. Дедлайн - 14 квітня 2017 р.

У програмі малих грантів можуть взяти участь як зареєстровані молодіжні громадські організації та об’єднання, так і ініціативні групи молодих людей у віці від 10 до 24 років, які проживають на території Донецької області в містах: Краматорську, Дружківці, Костянтинівці та Костянтинівському районі, Торецьку, Бахмуті та Бахмутському районі, Авдіївці та Ясинуватському районі, а також для всіх населених пунктів Луганської області.

Читати далі

Можливості отримати фінансування на “міський” проект

31.03.2017

Дорогі учасники!

Ви ж знаєте, що результатом навчання у 2 етапі має бути реалізований вами проект “міського” рівня. За результатами 1 етапу ми знаємо, що частина команд уже має досвід пошуку ресурсів для реалізації проекту.

У 2 етапі ми будемо допомагати вам з цим, але лише порадами, навчальними матеріалами і додатковими можливостями від партнерів “Відкривай Україну”. Вирішувати вам, чи користатися цим чи ні. Тим більше, що все залежить від ідеї, яку ви вирішите реалізовувати.

Читати далі

Краудфандинг для міських проектів

11.04.2017

«Відкривай Україну» анонсує ще одну можливість для фінансування проектів команд-учасниць.

Цього разу пропонуємо більше дізнатися про краудфандинг, як один із засобів пошуку ресурсів на проект.

Читати далі

Календар подій