Графік проведення 2 етапу проекту

31.03.2017

У це важко повірити організаторам, але у кінці березня ми відзначили півроку (цілих 6 місяців!) від дня старту реєстрації у проект “Відкривай Україну”. Сотні команд і тисячі підлітків присвячують час щотижня, а іноді - щодня, на не зовсім звичні завдання і виклики. А організатори щодня працюють над цим.

Вітаємо всіх нас з цим маленьким піврічним ювілеєм!

І кілька слів про те, що і коли буде далі.

До початку квітня команди мають завершити обробку і внесення у таблиці результатів інтерв’ю у місті, і результатів пошуку проектів в Україні і світі. Ці завдання уже на сайті, всі команди-учасники 2 етапу можуть їх бачити.

Далі протягом 3-х тижнів квітня буде тривати робота над отриманим списком проблем, вибір тих ідей, над якими команди хочуть працювати у місті, їх перевірка на життєздатність.

В останній тиждень квітня команди мають визначитися зі своїм проектом і розпочати його реалізацію. Це все відбуватиметься покроково, відповідно до завдань на сайті.

На реалізацію проекту буде один місяць часу - до 23 травня. Під час реалізації ми також будемо супроводжувати команди допоміжними навчальними матеріалами, порадами, додатковими можливостями.

Останній крок 2 етапу - відео-звіт про реалізований проект - потрібно буде зробити найпізніше до 30 травня (але чим раніше, тим краще). Відео-звіт буде одночасно заявкою на участь у півфіналі - фестивалі інноваційної освіти «Відкривай Україну», який запланований на 3 червня, одночасно у кількох обласних центрах. Радимо вже зараз запланувати собі цю дату у своїх календарях.

А поки що вертаємося до роботи над ідеями!

Календар подій