Конкурс проектів для команд з Донецької і Луганської областей

31.03.2017

Громадська організація «Фонд розвитку громади» оголошує про прийом заявок на участь у другому турі програми малих грантів від Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для заохочення і підтримки громадської активності молоді. Дедлайн - 14 квітня 2017 р.

У програмі малих грантів можуть взяти участь як зареєстровані молодіжні громадські організації та об’єднання, так і ініціативні групи молодих людей у віці від 10 до 24 років, які проживають на території Донецької області в містах: Краматорську, Дружківці, Костянтинівці та Костянтинівському районі, Торецьку, Бахмуті та Бахмутському районі, Авдіївці та Ясинуватському районі, а також для всіх населених пунктів Луганської області.

Організація або ініціативна група, яка бажає взяти участь в програмі, направляє короткий опис свого проекту, заповнивши бланк короткої анкети http://bit.ly/grant_UNICEF

У відповідь впродовж 24-х годин заявник отримає бланки грантової заявки і бюджету проекта.

В рамках програми будуть виділені кошти для реалізації молодіжних проектів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу, залучення до моральних і культурних цінностей, розвиток масового спорту серед молоді, збереження природи та екологічне виховання, розвиток волонтерства ті інші види діяльності, спрямовані на підвищення активності молоді та її залучення у вирішення суспільних і молодіжних проблем.

Успішні пропозиції отримують фінансування у вигляді оплати витратних матеріалів для діяльності в сумі до 15 тис. грн.

Вимоги до отримання фінансування:

  • Заявки на проведену раніше діяльність або понесені витрати, не приймаються.
  • Малі гранти не призначені для покриття поточних операційних витрат організації -заявника.
  • Не підтримуються заявки, спрямовані на покращення матеріальної бази бюджетних установ
  • Діяльність, на виконання якої було виділено грант, повинна початися протягом 5 днів після отримання листа-підтвердження, і завершитися в терміни, достатні для підготовки та подання підсумкового звіту, але не пізніше 15 червня 2017 року.

Під час конкурсного розгляду будуть враховуватися:

  • Актуальність проблеми, на вирішення якої спрямовано проект, відповідність цілям і пріоритетам конкурсу;
  • Реалістичність, креативність, конкретність і досяжність результатів;
  • Оригінальний запропонованого вирішення проблеми;
  • Ефективність використання ресурсів проекту;
  • Залучення до проекту інших людей.
Джерело: http://gurt.org.ua Радимо командам проекту “Відкривай Україну”, які бажають взяти участь у конкурсі, подати попередню заявку (лінк вище) до 10 квітня, а вже після 10 квітня - детальний опис свого проекту за формою, яку отримуєте від організатора. Звертаємо увагу, що подавати проекти раніше буде нелогічно, оскільки відповідно до плану навчання у “Відкривай Україну”, у вас ще не буде сформована ідея проекту.

Календар подій