Можливості отримати фінансування на “міський” проект

31.03.2017

Дорогі учасники!

Ви ж знаєте, що результатом навчання у 2 етапі має бути реалізований вами проект “міського” рівня. За результатами 1 етапу ми знаємо, що частина команд уже має досвід пошуку ресурсів для реалізації проекту.

У 2 етапі ми будемо допомагати вам з цим, але лише порадами, навчальними матеріалами і додатковими можливостями від партнерів “Відкривай Україну”. Вирішувати вам, чи користатися цим чи ні. Тим більше, що все залежить від ідеї, яку ви вирішите реалізовувати.

Оскільки фандрейзинг (пошук ресурсів) є досить довготривалим процесом, а деякі можливості виникають незалежно від нас, то ми будемо публікувати деякі оголошення вже з початку квітня. Паралельно з навчанням ви можете переглядати їх, продумувати і планувати, а скористатися тоді, коли виникне потреба.

Хочемо наголосити, що важливо пройти всі етапи пошуку і вибору ідеї для реалізації, згідно з графіком нашого навчання, і лише після цього приступати до реалізації.

Також маємо попередити, що не всі можливості фінансування, які ви побачите, будуть підходити саме для вашої команди. Так само, немає гарантій, що саме ваш проект оберуть серед всіх, які подадуться на ту чи іншу можливість. Це нормальна ситуація в конкурентному світі, будьте готові до цього. Ми передбачаємо, що більшості команд все ж доведеться самостійно шукати ресурси. А може бути і так, що деякі ідеї взагалі не потребуватимуть сторонніх ресурсів. Від цього ідея не стає гіршою.

Календар подій