Ще одна історія успіху

4.06.2017
Дмитро Стецюк

Сьогодні ми пропонуємо вам надихнутись ще однією історією успіху цікавого проекту. Знайомтесь - Дмитро Стецюк - керівник ГО «Відродження і Розвиток», громадський діяч та приватний підприємець.

Дмитро, вітаю! Знаємо, що ви ще з юних років проявляли активність? Розкажіть докладніше?

У шкільні роки відвідував всі гуртки які були у нашому місті, різного напрямку та стилю. Коли пішов навчатись до Вишу приймав участь в різних формальних і не формальних студентських організаціях. Брав участь в наукових експедиціях за кордон. Взагалі студентські часи найкращі для розвитку особистості в громадській діяльності.

Потім був бізнес? Чи важко було розпочати свою справу? Розкажіть про свою підприємницьку діяльність? Чи складно нині бізнесу в Україні?

В українських реаліях вести бізнес дуже складно. Коли ми починали були молодими , енергійними і "безстрашними", нас нічого не могло зупинити. Були труднощі, перешкоди, негаразди, але віра у свої сили та себе нас мотивувала. В Україні дуже багато обдарованої та здібної молоді і єдине що їм заважає , так це страх. Головне почати і ніколи не зупинятись і тоді буде результат.

А коли ви захотіли стати громадським діячем? Чому не обмежились лише бізнесом?

Ще з шкільних років захоплювався історією, і вже тоді були бажання щось зробити доброго для своєї країни. Тому коли сформувалась команда, яка рухалась в одному напрямку вирішили втілити в життя шкільні бажання і зайнятись громадською діяльністю.

Ви заснували ГО «Відродження і Розвиток», якою діяльністю займаєтесь?

Наша організація займається розвитком молоді в усіх сферах: :спорт, освіта , культура . Адже ми віримо, що лише здорова і освічена молодь буде працювати на розвиток Батьківщини і підіймати її з колін. За молоддю наше майбутнє.

Чи складно громадським активістам втілювати у життя проекти? Де шукаєте підтримку проектам?

Є проекти , які надзвичайно легко втілити у життя, а є проекти які надзвичайно складні і їх втіленння у життя вимагає багато часу. Все починається з внутрішніх ресурсів, а пізніше долучаємо великий бізнес.

Чи потрібна допомога держави? Чи є вона?

Організації які тільки починають — їм найтяжче. Адже якщо держава і працює з громадським сектором, то тільки з тими організаціями, які заявили про себе і мають великий вплив. Насправді для волонтерів найважливіше — лише визнання від держави за свою працю… Але і цього бракує.

Коли почалось ваше знайомство з проектом «Відкривай Україну»? Чим саме вас привабив проект «Відкривай Україну»?

Знайомство розпочалось з виходу проекту на Всеукраїнський рівень. Проект привабив своєю широкою платформою. Де ми змогли поєднати бізнес, громадський сектор, великі підприємства та владу. Тобто , те що і повинно бути у вихованні сучасної молоді, - комплексний підхід у всіх сферах.

Розкажіть докладніше про свою співпрацю з «Відкривай Україну»?

Ми сформували команду, яка зайнялась цим проектом. Провели презентації у місті по всім школам. Потім сформувались шкільні команди. Пізніше ми провели презентацію проекту і шкільних команд для міста, де зібрали всю місцеву еліту, підприємців, громадських діячів і познайомили їх з командами. Паралельно ми проводили інші проекти участь в яких активно брали наші команди: загальноміські толоки, акції по збору макулатури, вторсировини, екскурсії до Києва, Луцька, Рівного. Різні тренінги, семінари, лекції із залученням найкращих знавців своєї справи. Студенти мали змогу проходити стажування, мали екскурсії до Верховної Ради України, на підприємства РАЕС. Команди писали проекти і отримували гранти на реалізацію своїх проектів.

Чим саме проект «Відкривай Україну» допоміг вашому ГО? Вашій громадській діяльності?

Допоміг всі наші проекти поєднати в одній платформі. І зробити комплексним розвиток молоді.

Ваше побажання тим, хто тільки на початку шляху до своєї мети, до успіху?

Коли ви поставите ціль, важливо зробити перший крок. Багато хто буде казати, що у вас не вийде, але вірте у себе і в свої сили — ви можете зробити набагато більше, ніж здатні уявити. Страх завжди буде вас зупиняти, але страх, це лише умовна внутрішня перепона, тому просто зробіть перший крок. І за будь яких обставин — не зупиняйтесь , а йдіть тільки вперед!

Календар подій