​Фестиваль-конкурс від команди «Top kids» з Вугледару

27.07.2020

Місто Вугледар - невелике місто Донецької області, що має 17 тис. населення, але при тому всьому має свій список невирішених проблем. Команда з Вугледарського НВК «Політехнічний ліцей- ЗОШ І-ІІ ступенів» провела опитування та на його основі виокремила основні чотири найбентежніші питання для містян, які вимагають втручання. А саме - низька соціальна активність громадян та відсутність волонтерського руху у місті, відсутність ігрових зон для фізичного та інтелектуального дозвілля дітей, безпека пішохідних переходів, а також зловживання алкоголю та наркоманія.

Діти з Top kids спочатку взялися за планування та реалізацію проєкту з організації безпеки пішохідних переходів, але карантин вніс свої корективи в життя міста та його громади, так команда дізналась, що усі культурно-масові заходи в місті були скасовані. Тож підлітки вимушені були змінити саму ідею та концепцію проєкту під нові умови. Новий проєкт буквально грандіозний і насправді зачіпає одразу декілька проблемних питань міста. Отже, команда взялась організувати міський фестиваль талантів з конкурсною основою під назвою “Україна в моєму серці”. Звичайно, під час карантину такий масштабний захід було неможливо провести, тому він одразу запланований бути дистанційним в соціальних мережах.

Діти оголосили номінації фестивалю-конкурсу:

  • Хореографія;
  • Інструментальне мистецтво;
  • Вокальне мистецтво;
  • Оригінальний жанр;
  • Фотографія «Я - Українець»;
  • Артистичне декламування;
  • Українське образотворче та декоративне мистецтво.

До сторінки фестивалю доєдналося більше 800 шанувальників, вугледарці виставили на конкурс більше 100 робіт. Більше того, фестиваль вийшов за межі міста та захопив мешканців Великої Новосілки, Микільського та Павлівки. Механіка конкурсу передбачала, що за кожну номінацію самі мешканці й голосують, тож вийшло дуже захоплююче дійство. Ініціативу підлітків підтримали - міський голова Андрій Сілич, міський відділ освіти, а також місцеві підприємці, що стали спонсорами подарунків для переможців фестивалю-конкурсу.

“Після закінчення фестивалю-конкурсу ми провели церемонію нагородження переможців, які отримали дипломи від міського голови, а також подарунки від спонсорів. Нам надіслали приємні відгуки щодо проведення фестивалю-конкурсу та про те, що громада хоче бачити цей конкурс традиційним!А це свідчить про те, що все вдалося!

Нам було дуже цікаво брати участь в освітньому проєкті «Відкривай Україну!». Реалізація нашого проєкту була не з легких, але ми разом пройшли цей шлях і ми задоволені результатом!”, - поділились враженнями Top kids.

Раді бачити такі масштабні проєкти в рамках “Відкривай Україну”. 

Теги

Коментарі

Щоб залишати коментарі необхідно увійти або зареєструватись!