«Герої майбутнього» рятують безпритульних тварин Білозерського

09.07.2020

Безпритульні тварини - проблема майже кожного міста в Україні. Дітям з Білозерського, Донецької області дуже захотілось, щоб у кожної тварини був свій дім, і щоб пухнастих не викидали, бо саме через таку безвідповідальність власників домашні тварини опиняються на вулицях.

Тож вони вирішили не бути осторонь та зробили свій проєкт, щоб допомогти тваринам вижити в місті та знайти домівки. У рамках програми неформальної освіти “Відкривай Україну” діти організували команду однодумців під назвою “Герої майбутнього”.

Завданняосвітнього проєкту “Відкривай Україну” і є якраз навчити аналізувати проблеми свого міста чи села, оцінювати ресурси, розробляти проєкти, готувати та проводити комунікаційні кампанії з громадою, залучати бізнес, громадські організації та займатись фандрейзингом. Тож “Героям майбутнього” стало легше осягнути проблему безпритульних тварин Білозерського і знайти оптимальне рішення.

Як результат, тільки уявіть! 43 безпритульні тварини знайшли своїх власників, а 36 потрапили до притулку! Під час проєкту команда вигодувала безхатнім тваринам аж 60 кг корму! Команда розіслала мешканцям Білозерського 750 електронних буклетів з правилами поведінки з безпритульними тваринами. За словами учасників, такий гуманний шлях вирішення проблеми позитивно вплинув на позицію громадян міста.

Як їм це вдалось? Команда тісно співпрацювали з громадськістю міста та мерією, таким чином прилаштовували тварин у родини та до притулків.

Протягом тривалого часу діти проводили опитування, вели роз’яснювальну роботу серед мешканців міста, розповсюджували агітаційні буклети з правилами поведінки з безпритульними тваринами. Постійно вели спостереження за тваринами та залучали до співпраці охочих допомогти проєкту.

“Нас підтримала велика кількість людей, мерія та громада. Ми завжди підтримуємо бартерні відносини. Нам вдалося привернути увагу населення до проблеми безхатніх тварин, розбудити в кожному почуття доброти, любові та милосердя. Хоча команда і досягла поставлених цілей, робота над проєктом триватиме і надалі”, - діляться враженнями “Герої майбутнього”.

Насправді, проблема безпритульних тварин не локальна, а загальнонаціональна, тому якщо приклад дітей з Білозерського надихне інших на добрі справи, це дуже допоможе всій Україні.

Теги

Коментарі

Щоб залишати коментарі необхідно увійти або зареєструватись!