Відеоурок "Як робити анімовані ролики",

07.05.2020

Відеоурок: https://youtu.be/JsNEEd6t1DU

Під час відеоуроку ви навчитесь робити просту комп’ютерну анімацію, де рухаються об’єкти, і дізнаєтесь про базові інструменти програми Cinema 4D. Для зручності ми зробили субтитри українською мовою.

Найперше, що потрібно, - це завантажити програму з офіційного сайту Maxon.net.

Для тих, хто хоче попрактикуватись у створенні анімації, тут знаходяться допоміжні матеріали, щоб створити проект: https://cutt.ly/IywX2ek

Cinema 4D або скорочено C4D — це програмний пакет для створення тривимірної графіки та анімації. Cinema 4D є універсальною комплексною програмою для створення і редагування тривимірних ефектів і об'єктів.

Відеоурок "Як робити цифрову анімацію у програмі After Effects?": 

https://youtu.be/dHxwW4nffQo

У цьому відео ви зможете навчитись зробити нескладну анімацію із планетами Сонячної системи, які рухаються, та ракетою-олівцем, яка летить.

Ці знання можуть стати для вас трампліном у професії дизайнера чи спеціаліста з комп’ютерної анімації. Або ж ви зможете для друзів робити анімовані листівки чи мультики.

Щоб створити свою анімацію, завантажте програму After Effects. Це можна зробити безкоштовно на сайті Adobe: https://cutt.ly/8yiKUGd

Тут знаходяться допоміжні матеріали до відеоуроку: https://cutt.ly/eyiHkZt

Якщо у вас виникають запитання щодо відеоуроків, то можете їх писати нам у коментарях або приватно, вас проконсультують спеціалісти зі Школи анімації.

Коментарі

Щоб залишати коментарі необхідно увійти або зареєструватись!