"Охоронці пішоходів" з Жашківа

24.07.2020

Команда Winners з міста Жашків Черкаської області встановили додаткові дорожні знаки у вигляді школярів на дорозі біля свого навчального закладу. Саме через часті дорожньо-транспортні пригоди на пішохідних переходах біля школи команда обрала такий напрямок реалізації проєкту.

Підлітки назвали свій задум "Охоронці пішоходів", мета якого - посилити безпеку перехожих, а найбільше школярів, які найчастіше ходять цими шляхами. Команда розробила креативний та яскравий дизайн, розмалювала та вирізала дорожні знаки у вигляді школярів, але найскладніший етап був попереду - встановлення знаків.

Команда потребувала консультацій та спеціальних дозволів від міської влади та комунальних служб на встановлення “охоронців пішоходів”. Тож команда звернулась до міського голови за допомогою та залучила Жашківське комунальне господарство до свого проєкту.

“Нашій команді дуже хотілося б, щоб наші знаки в вигляді двох школярів були міцно укріплені, а для цього потрібно було придумати як їх правильно закріпити. Для міста - це перший поштовх до встановлення таких знаків на інших пішохідних переходів нашого Жашкова!”, - розповідає команда.

Вітаємо з реалізацією проєкту та з проходом до півфіналу команду Winners з Жашківської ЗОШ №1!

Теги

Коментарі

Щоб залишати коментарі необхідно увійти або зареєструватись!