Зеленський підтримав випускників - Щасти на ЗНО!

25.06.2020

Напередодні першого іспиту з математики, яке відбудеться 25 червня, Президент розповів, що знає про всі незгоди випускників: "Хочу звернутися до всіх наших випускників, які завтра будуть здавати ЗНО. Чесно кажучи, цього року все не дуже справедливо через коронавірус. У вас не було нормального останнього дзвоника, випускного. Як ви зараз говорите, як каже моя дочка, був "повний треш". Але завтра у вас ЗНО, важливий день. Я впевнений, що все буде добре, і буде дуже хороший результат. Знаю, що вам не просто. Ми всі будемо тримати за вас кулаки".

Назва відео Президента повторює назву Всеукраїнського щорічного флешмобу “Щасти на ЗНО”, яке започаткував освітній проєкт Відкривай Україну від Фундації соціальних інновацій “З країни в Україну”. За цьогорічними умовами флешмобу, відео також має позначатись хештегом #ЩастиНаЗНО. Метою флешмобу є психологічна підтримка випускників під час сесії Зовнішнього Незалежного Оцінювання.


Кожне добре слово чи власна історія складання іспитів - додає сил, мотивації та знижує градус напруги, який природно виникає у випускників під час підготовки та складання ЗНО. Флешмоб вже підтримали зірки шоу-бізнесу: Alyona Alyona, ТНМК, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, O.Torvald, HURTOM, Круть, РояльКіт, АДАМ, Вінок, Гуртом та Алекс Сілаков, Анжеліка Рудницька, артисти Національної опери України, артисти Мама хототала шоу.


https://www.instagram.com/p/CBu-9TkJDu9/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CBaNwtRp_DJ/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CByJpk-JMcB/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CBfKd64lmT7/?utm_source=ig_web_copy_link

Філософи, журналісти, громадські діячі, бізнесмени: Ігор Козловський, Валентин Краснопьоров, Сергій Пролеєв, Олександра Гонтар, Вахтанґ Кебуладзе, Катерина Сафонова, Андрій Кузьменко, Людмила Зубко, Діанка Кайнц, Ігор Чумак, Олександр Ярема та багато інших.

Ректори та кафедри вищих навчальних закладів також доєднались до флешмобу та опублікували свої побажання випускникам. Серед них КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНЕУ імені Тараса Шевченка, ЧНУ ім. Юрія Федьковича Одеський державний університет внутрішніх справ, Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова, Міжнародний європейський університет та десятки шкіл.

Соціальне відео флешмобу транслюють на загальнонаціональній мережі телебачення UA:ПЕРШИЙ. А в соціальній мережі TikTok те саме відео набрало понад 90 тис. переглядів, випускники пишуть, що для них справді актуальна тема стресу та хвилювання, і дуже радіють підтримці багатьох відомих особистостей і кумирів. 

Теги

Коментарі

Щоб залишати коментарі необхідно увійти або зареєструватись!