​Як облаштувати комфортний публічний простір для громади

18.05.2020

Успішний публічний простір у місті приваблює людей. Це місце, де відбувається активне соціальне життя, розвиток та культурний обмін. У багатьох містечках та селищах бракує публічного простору, де могли б гуртуватися спільноти, де би проводились зустрічі, дискусії, воркшопи та фестивалі.

Чимало команд підлітків, які беруть участь в освітньому проєкті “Відкривай Україну” мріють про публічний простір для молоді у своєму населеному пункті.

Ми вирішили допомогти їм і запросили на прямий ефір Віту Базан, яка поділиться своїм досвідом створення публічних просторів для громади.

Коли? Середа, 20 травня, 17.00

Де?Zoom https://us02web.zoom.us/j/87591681549

Віта Базан координувала дослідницькі проєкти “Код міста”/ Метамісто:Схід, “Далеко та Близько: Культура і Конфлікт”, "Справа Бейліса", організовувала заходи у великих та малих містах: арт-хакатони, воркшопи, фестивалі, дні добросусідства.

На сьогодні - резидентка науково-мистецької платформи Острів, яка виготовляє захисні щитки для медиків. Також працює над проєктом “Вимірювач” - ревіталізація незадіяних просторів заводу в Житомирі.

Захід відбувається в рамках онлайн-академії “Відкривай Україну”.

Коментарі