​СПИСОК ПІВФІНАЛІСТІВ ВІДКРИВАЙ УКРАЇНУ

23.07.2020

Знаємо, що ви чекали цієї новини! Знайте, що ви зібрали безмежно круті команди, реалізували силу силенну проєктів у своїх містах та селах! Безперечно, цей сезон Відкривай Україну запам’ятається всім! Адже вам довелось не солодко, але ви навіть під час карантину виклались на повну, дещо переосмислювали ідеї, проте головне не зупинялись і знайшли свій шлях та виконали фантастичні проєкти!

Радіємо за кожного з вас!

Вітаємо півфіналістів:

Вінницька область:

  1. ЕкоЛайн (Вінницька обл, Ладижин НВК №1 )
  2. ПОЛІТ (Вінницька обл, Павлівка ЗОШ Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с. Павлівка Калинівського району)

Волинська область:

  1. PERSONA (Волинська обл, Берестечко ЗОШ №1 Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Берестечко)
  2. Помічники (Волинська обл, Луцьк ЗОШ №17 КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 17 Луцької міської ради")
  3. Соколята (Волинська обл, Чорниж Загальноосвітня школа І-ІІІ стцпенів імені Володимира Мельника с. Чорниж)
  4. КРОК (Волинська обл, Володимир-Волинський Гімназія Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського)
  5. change the world (Волинська обл, Голоби НВК ООЗ "НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" смт Голоби")

Донецька область:

  1. The best of the best (Донецька обл, Бахмут (Артемівськ) Ліцей №11 )
  2. Багаття (Донецька обл, Білицьке ЗОШ №10 )
  3. Агенти змін (Донецька обл, Слов'янськ ЗОШ №16 )
  4. Top kids (Донецька обл, Вугледар НВК Вугледарський НВК "Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів".)
  5. Paris + (Донецька обл, Старомлинівка ЗОШ №1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1)
  6. Релакс (Донецька обл, Нескучне ЗОШ Нескучненська ЗОШ І - ІІІ ст. ім.М.О.Корфа)
  7. Герої майбутнього (Донецька обл, Білозерське ЗОШ №15 )
  8. Покоління Z (Донецька обл, Покровськ (Красноармійськ) ЗОШ №12 )
  9. DIY (Донецька обл, Українськ ЗОШ №13 Українська)
  10. Bems (Донецька обл, Білицьке ЗОШ №9 )
  11. Лінія успіху (Донецька обл, ДМИТРІВКА КЗ "Дмитрiвський ЗЗСО I-III ступенiв")
  12. НЛО (Донецька обл, Маріуполь НВК №48 "Ліцей-школа")
  13. Соколи (Донецька обл, Покровськ (Красноармійськ) ЗОШ №3 )
  14. New generation (Донецька обл, Дружківка ЗОШ №17 )
  15. "Зіроньки" (Донецька обл, Краматорськ Ліцей №8 економіко-гуманітарний ліцей №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області)
  16. Дівочий формат (Донецька обл, Селидове Гімназія Селидівська гімназія)
  17. Найвища ліга (Донецька обл, Покровськ (Красноармійськ) ЗОШ №9 )
  18. Талановиті та креативні (Донецька обл, Костянтинівка Ліцей НВК "Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів")
  19. ЕКО патруль (Донецька обл, Покровськ (Красноармійськ) ЗОШ №4 )
  20. School inspires (Донецька обл, Родинське ЗОШ №8 )
  21. ECO BANDA (Донецька обл, Торецьк ЗОШ №9 )
  22. Без Меж (Донецька обл, Краматорськ ЗОШ №16 )
  23. Маріупольська 10 (Донецька обл, Маріуполь ЗОШ №33 КЗ Маріупольська загальноосвітня школа І - ІІІ ступені)
  24. Магістри знань (Донецька обл, Торецьк Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Художньо-естетична гімназія" військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області)

Дніпропетровська область:

  1. Альфи (Дніпропетровська обл, Дніпро КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3" ДОР")
  2. КРилаті (Дніпропетровська обл, Кривий Ріг ЗОШ №114 Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 114)
  3. Antares (Дніпропетровська обл, Павлоград ЗОШ №9 )
  4. #Байкери (Дніпропетровська обл, Широке ЗОШ КЗ « Широківська школа #1 ЗСО І-ІІІ ступенів» Широківської селищної ради)

Житомирська область:

  1. NAVI (Житомирська обл, Ємільчине Гімназія Ємільчинська гімназія)
  2. Zміни (Житомирська обл, Новоград-Волинський Ліцей №11 )
  3. Чуйні серця (Житомирська обл, Бердичів Ліцей №15 Бердичівський міський ліцей 15)
  4. ЗОШ 36 (Житомирська обл, Житомир ЗОШ №36 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 ім. Я. Домбровського)
  5. Hands Up (Житомирська обл, Житомир колегіум)

Закарпатська область:

  1. Гармонія-життя (Закарпатська обл, Ужгород НВК Гармонія)
  2. Youngblood (Закарпатська обл, Бакош ЗОШ СВОБОДЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ БЕРЕГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

Запорізька область:

  1. Life Winners (Запорізька обл, Запоріжжя ЗОШ Відраднівський ЗЗСО)
  2. ОРТ(Оригінальні, Розумні, Творчі) (Запорізька обл, Мелітополь ЗОШ №22 Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської міської ради Запорізької області)
  3. ІНТТАЛ (Запорізька обл, Преображенка НВК КЗ "Навчально-виховний комплекс "Основа" Преображенської сільської ради)
  4. Покоління ЕКО (Запорізька обл, Приазовське Приазовська СШ І -ІІІ ст. "Азимут")
  5. Тінейджери (Запорізька обл, Федорівка ЗОШ КУ "Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів")
  6. Престиж (Запорізька обл, Гуляйполе ЗОШ Комунальний заклад "Опорний заклад загальної середньої освіти "Престиж" Гуляйпільської міської ради)

Івано-Франківська:

  1. Dream Team (Івано-Франківська обл, Івано-Франківськ Ліцей Івано Франківський академічний ліцей інтернат)
  2. Начувайтеся! (Івано-Франківська обл, Вигода Ліцей )
  3. SMARTeam (Івано-Франківська обл, Новиця Ліцей Новицький ліцей Новицької ОТГ )

Київська область:

  1. ЕкоПік (Київська обл, Переяслав, ЗОШ №3 )
  2. UPGRADE (Київська обл, Переяслав-Хмельницький НВК Стовп'язьке НВО "ЗЗСО I-III ступенів- ЗДО")
  3. Ерудит (Київська обл, Тараща Ліцей Таращанський академічний ліцей «Ерудит»)
  4. Ніхто крім нас (Київська обл, Яготин ЗОШ №1 Яготинська ЗОШ 1 3 ст номер 1)
  5. Максимум (Київська обл, Ірпінь ЗОШ №13 Ірпінська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  6. Eco-Friendly Team (Київська обл, Київ Приватна школа "Афіни")
  7. Варяги (Київська обл, Ірпінь Ліцей Ірпінський академічний ліцей НУБіП України)
  8. АУФ (Київська обл, Київ Гімназія Гімназія НПУ імені М.П. Драгоманова)

Кіровоградська область:

  1. Покоління Z (Кіровоградська обл, Кропивницький №32 Навчально-виховне об'єднання)
  2. Перлини Прибужжя (Кіровоградська обл, Гайворон ЗОШ №1 )
  3. Happy Team (Кіровоградська обл, Олександрія ЗОШ Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 6 Олександрійської міської ради)
  4. Blue sky - yellow field (Кіровоградська обл, Кропивницький НВК Кіровоградський колегіум)

Луганська область:

  1. Всесвіт (Луганська обл, Троїцьке Ліцей ОЗО Троїцький ліцей)
  2. Info-голіки (Луганська обл, Сватове НВК КЗ "НВК Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія")
  3. Кремінські ЛеЛеКи (Луганська обл, Кремінна Гімназія Кремінська школа-гімназія)
  4. Гарант 2020 (Луганська обл, Лисичанськ НВК №28 )
  5. окрилені мрією (Луганська обл, Біловодськ Біловодський опорний заклад загальної середньої освіти)
  6. Третя Рота (Луганська обл, Лисичанськ ЗОШ №4 Лисичанська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 4)

Львівська область:

  1. IMPROVEри (Львівська обл, Сокаль Ліцей №1 ЗЗСО Сокальський ліцей імені Олега Романіва)
  2. Стрийський Фенікс (Львівська обл, Стрий ЗОШ №7 )

Миколаївська область:

  1. Freedom (Миколаївська обл, Олександрівка ЗОШ Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка)
  2. Новий формат (Миколаївська обл, Лиса Гора ЗОШ №1 Лисогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
  3. Крила підтримки (Миколаївська обл, Миколаїв МСШ «Академiя дитячоI творчостi”)
  4. Лови момент (Миколаївська обл, Вознесенське ЗОШ Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  5. Команда " ЗМІНИ " (Миколаївська обл, Первомайськ ЗОШ №4 )

Одеська область:

  1. Школа Лідерів (Одеська обл, Чорноморськ Будинок дитячої та юнацької творчості)
  2. Де Рiшельє 113 (Одеська обл, Одеса ЗОШ Одеська загальноосвітня школа №113 І-ІІІступенів Одеської міської ради Одеської області)

Рівненська область:

  1. Промінь Майбутнього (Рівненська обл, Вараш ЗОШ №5 )
  2. БЕМС (Рівненська обл, Дубровиця НВК Дубровицький НВК "Ліцей - школа")
  3. Козинські інтелектуали (Рівненська обл, Козин НВК Козинський НВК "Школа-колегіум")
  4. Schoolvaners (Рівненська обл, Вараш ЗОШ №1 )
  5. Молодь «Беz обмежень» (Рівненська обл, Вараш Заклад загальної середньої освіти с. Заболоття)

Сумська область:

  1. Northern Lights (Сумська обл, Куземин ЗОШ Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  2. Серце Патріота (Сумська обл, Лебедин ЗОШ №5 )
  3. Адреналін (Сумська обл, Суми №25 КУССШ №25м.Суми, Сумська область)
  4. БЕМС (Сумська обл, Суми ЗОШ №5 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Сумської міської ради)
  5. Сеймичі (Сумська обл, Путивль ЗОШ №1 )
  6. Борцi (Сумська обл, Первомайське НВК Первомайський навчально - виховний комплекс)

Тернопільська область:

  1. Перлина (Тернопільська обл, Шумськ ЗОШ №1 )
  2. Star Young (Тернопільська обл, Вишнівець ЗОШ Старовишнівецька ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнівецької ОТГ)
  3. Z_Generation (Тернопільська обл, Збараж ЗОШ №3 )

Харківська область:

  1. NUGGETS (Харківська обл, Люботин ЗОШ КЗ"Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Дивосвіт" Харківської обласної ради)
  2. Hope (Харківська обл, смт. Дворічна Ліцей Дворічанський ліцей)
  3. Команда Перспектив (Харківська обл, Первомайський Ліцей №2 Первомайський ліцей №2)
  4. Потощани (Харківська обл, Миколаївка Ліцей №1 КЗ "Миколаївський ліцей")
  5. Maximum (Харківська обл, Крисине НВК Крисинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Богодухівської районної ради Харківської області)
  6. Сузір'я друзів (Харківська обл, Краснокутськ ЗОШ Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області)
  7. Dream Team (Харківська обл, Люботин ЗОШ №6 )

Херсонська область:

  1. Соколята (Херсонська обл, Скадовськ Гімназія №1 ОЗСНВК "Академічна гімназія")
  2. NON_stop (Херсонська обл, Велика Лепетиха ЗОШ №1 КЗ "Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів")
  3. Transformatory (Херсонська обл, Дар'ївка ЗОШ Дар'ївська ЗОШ І-І ступенів імені Андрія Шульги)
  4. Екологічний BOOM (Херсонська обл, Берислав ЗОШ №3 )
  5. Золоті левенята (Херсонська обл, Херсон Ліцей Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова ХМР при ХДУ)

Хмельницька область:

  1. Stars of Hope (Хмельницька обл, Війтівці ЗОШ Війтовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  2. Агенти змін (Хмельницька обл, Дунаївці ЗОШ Дунаєвецька ЗОШ I-III ст.№3)

Черкаська область:

  1. Фіорд (Черкаська обл, смт. Буки Буцький опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів)
  2. Нестандартний варіант (Черкаська обл, Жашків ЗОШ №5 Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Жашківської міської ради Черкаської області)
  3. Winners (Черкаська обл, Жашків ЗОШ №1)
  4. Чернівецька область:
  5. Step to success (Чернівецька обл, Вашківці НВК №1 НВК"Вашківецька гімназія ім. І. Бажанського")
  6. ZMYNU (Чернівецька обл, Магала ЗОШ Острицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Чернігівська область:

  1. 3D (Чернігівська обл, Корюківка Гімназія )
  2. Sichovi siromanci (Чернігівська обл, Гужівка Гужівський ЗЗСО)

Друзі, це не рейтинг команд, а лише список півфіналістів. Рейтинг з виконаними завданнями передаємо безпосередньо журі проєкту Відкривай Україну.

Раді повідомити, що півфінал проєкту Відкривай Україну відбудуться у жовтні на ігровій платформі. Дати та деталі будуть згодом, наразі Міністерство молоді та спорту, за підтримки якого проходить проєкт, проводить тендер серед компаній на проведення цього дійства.

Теги